Åpningstider i påsken

Salgsavdelinger:

Påskeuken: 08:30-17:00
Påskeaften: 08:30-18:00
Skjærtorsdag, langfredag, 1. og 2. påskedag: Stengt

Verksted/ delebutikk:

Påskeuken: 08:30-17:00
Påskeaften: 08:30-18:00
Skjærtorsdag, langfredag, 1. og 2. påskedag: Stengt

Bil inn-/utlevering verksted:

Påskeuken: 08:30-17:00
Påskeaften: 08:30-18:00
Skjærtorsdag, langfredag, 1. og 2. påskedag: Stengt

Karosseriavdeling for alle merker:

Påskeuken: 08:30-17:00
Påskeaften: 08:30-18:00
Skjærtorsdag, langfredag, 1. og 2. påskedag: Stengt

Kontakt våre ansatte

Kjedeadministrasjon

Kontaktinfo servicesenteret

Andrei Bjørnli

Andrei Bjørnli

Teamleder servicesenter
Mobil:
Andrei.bjornli@auto8-8.no
Hege Einvik

Hege Einvik

Servicesenter
Mobil:
hege.einvik@auto8-8.no

Terje Sildnes

Terje Sildnes

Konsernleder
Tel:
terje.sildnes@auto8-8.no
Steinar Grip

Steinar Grip

Adm.leder
Tel:
steinar.grip@auto8-8.no
Marita Veibust Biesmans

Marita Veibust Biesmans

HR-leder
Tel:
marita.biesmans@auto8-8.no
Roar Måseide

Roar Måseide

Leder forretningsutvikling servicemarked
roar.maseide@auto8-8.no
Thomas Sildnes

Thomas Sildnes

Forretningsutvikler
Tel:
thomas.sildnes@auto8-8.no
Lars Rune Solheim

Lars Rune Solheim

Leder forretningsutvikling bruktbil
Tel:
lars.solheim@auto8-8.no
Johnny Ramstad

Johnny Ramstad

Markedsansvarlig
Tel:
johnny.ramstad@auto8-8.no

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.