Kontakt oss

Årøhaugen 8, 6422 Molde
Postadr.: PB 6024, 6436 Molde
Sentralbord: 71 20 34 00 (08:00-16:00)

Hyundai Assistanse: 800 31 337
Renault Assistanse: 800 10 061

Riis bilglass

Fannestandsvegen 146
6419 Molde
E-post: bilpleie.arobil@auto8-8.no
Tlf: 982 81 767

Firmapost

info.arobil@auto8-8.no

Kontakt verksted

service@auto8-8.no

Kontakt delelager

deler.arobil@auto8-8.no

Salgsavdelinger:

Mandag-fredag: 08:30-16:30
Lørdag: 10:00-14:00

Verksted/ delebutikk:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Åpningstider i påsken

Salgsavdelinger:

Påskeuken (mandag – onsdag): 08:30-16:30
Lørdag 16.04.: 10:00-14:00
Skjærtorsdag, langfredag, påskemandag: Stengt

Verksted/ delebutikk, Bil inn-/utlevering verksted:

Påskeuken (mandag – onsdag): 07:30-16:30
Lørdag 16.04.: stengt
Skjærtorsdag, langfredag, påskemandag: Stengt

Kontakt våre ansatte

Kjedeadministrasjon

Salgsavdeling

Terje Sildnes

Terje Sildnes

Konsernleder
Tel:
terje.sildnes@auto8-8.no
Steinar Grip

Steinar Grip

Adm.leder
Tel:
steinar.grip@auto8-8.no
Roar Måseide

Roar Måseide

Leder forretningsutvikling servicemarked
roar.maseide@auto8-8.no
Marita Veibust Biesmans

Marita Veibust Biesmans

HR-leder
Tel:
marita.biesmans@auto8-8.no
Lars Rune Solheim

Lars Rune Solheim

Leder forretningsutvikling bruktbil
Tel:
lars.solheim@auto8-8.no
Johnny Ramstad

Johnny Ramstad

Markedsansvarlig
Tel:
johnny.ramstad@auto8-8.no
Andrei Bjørnli

Andrei Bjørnli

Teamleder servicesenter
Mobil:
Andrei.bjornli@auto8-8.no
Hege Einvik

Hege Einvik

Servicesenter
hege.einvik@auto8-8.no

Salgsavdeling

Espen Harstad

Espen Harstad

Salgssjef
espen.harstad@auto8-8.no
Marius Gjøvik

Marius Gjøvik

Selger
marius.gjovik@auto8-8.no

Verksted

Marius Moholt Sehm

Marius Moholt Sehm

Servicerådgiver
marius.sehm@auto8-8.no
Vidar Hjelvik

Vidar Hjelvik

Ettermarkedsleder
vidar.hjelvik@auto8-8.no
Kristian Harstad

Kristian Harstad

Servicerådgiver
kristian.harstad@auto8-8.no

Bilpleie/bilglass

Vegard Holte Opstad

Vegard Holte Opstad

Avdelingsleder
Tel:
vegard.opstad@auto8-8.no

Deler og tilbehør

Birte Ferenczi

Birte Ferenczi

Deleansvarlig
birte.ferenczi@auto8-8.no

Administrasjon

Mariann Pinczesi

Mariann Pinczesi

Daglig leder
mariann.pinczesi@auto8-8.no
Gill-Anita Stub Sandblåst

Gill-Anita Stub Sandblåst

Salgssekretær
Mobil:
gill-anita.sandblast@auto8-8.no

No items found.

No items found.

No items found.