Kontakt oss

Enenveien 1A
Postadr.: Enenveien 1A
Postnr.: 6416 MOLDE
Sentralbord: 71 20 37 00 (08:00-16:00)

Ford Assistanse: 800 56 105
Mitsubishi Assistanse: 224 10 395
Nissan Assistanse: 66 98 39 27

Salgsavdelinger:

Mandag-fredag: 08:00-16:30
Torsdag: 08:00-19:00
Lørdag: 10:00-14:00

Verksted/ delebutikk:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Åpningstider i Sommer

Verksted:

Mandag-fredag: 08:00-16:00

Salgsavdeling:

Mandag-fredag: 08:00-16:30
Lørdag: Stengt

Gjelder i tidsrommet 2/7 t.o.m. 13/8.

Kontakt våre ansatte

Kjedeadministrasjon

Kontaktinfo servicesenteret

Salgsavdeling

Andrei Bjørnli

Andrei Bjørnli

Teamleder servicesenter
Mobil:
Andrei.bjornli@auto8-8.no
Hege Einvik

Hege Einvik

Servicesenter
Mobil:
hege.einvik@auto8-8.no

Salgsavdeling

Terje Sildnes

Terje Sildnes

Konsernleder
Tel:
terje.sildnes@auto8-8.no
Steinar Grip

Steinar Grip

Adm.leder
Tel:
steinar.grip@auto8-8.no
Marita Veibust Biesmans

Marita Veibust Biesmans

HR-leder
Tel:
marita.biesmans@auto8-8.no
Roar Måseide

Roar Måseide

Leder forretningsutvikling servicemarked
roar.maseide@auto8-8.no
Thomas Sildnes

Thomas Sildnes

Forretningsutvikler
Tel:
thomas.sildnes@auto8-8.no
Lars Rune Solheim

Lars Rune Solheim

Leder forretningsutvikling bruktbil
Tel:
lars.solheim@auto8-8.no
Johnny Ramstad

Johnny Ramstad

Markedsansvarlig
Tel:
johnny.ramstad@auto8-8.no

Salgsavdeling

Nils Egil Smørholm

Nils Egil Smørholm

Salg Ford
nils.smorholm@auto8-8.no
Eskil Mogstad

Eskil Mogstad

Selger
Tel:
eskil.mogstad@auto8-8.no
Bastian Linnestad

Bastian Linnestad

Selger
Tel:
bastian.linnestad@auto8-8.no

Verksted

Helge E. Dyrli

Helge E. Dyrli

Ettermarkedsleder
helge.dyrli@auto8-8.no
Carina Berg

Carina Berg

Servicerådgiver
Mobil:
carina.berg@auto8-8.no

Deler og tilbehør

Kai Erik Rognø

Kai Erik Rognø

Deleselger
Mobil:
kai.rogno@auto8-8.no
Rune Hoel

Rune Hoel

Deleselger
Mobil:
rune.hoel@auto8-8.no

Administrasjon

Ole Kristian Ødegård

Ole Kristian Ødegård

Daglig leder
ole.odegard@auto8-8.no
Heidi Grøseth Ørsahl

Heidi Grøseth Ørsahl

Økonomiansvarlig
Mobil:
heidi.orsahl@auto8-8.no
Edna Elis Helseth

Edna Elis Helseth

Adm.medarbeider
Mobil:
edna.helseth@auto8-8.no

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.