Kontakt oss

Brusdalsvegen 207
Postadr.: Brusdalsvegen 207
Postnr.: 6011 ÅLESUND
Sentralbord: 70 15 23 00 (08:00-16:00)

Hyundai Assistanse: 800 31 337
Mazda Assistanse: 800 50 006

Firmapost

post.rico@auto8-8.no

Kontakt verksted

service@auto8-8.no

Kontakt delelager

delesalg.rico@auto8-8.no

Salgsavdelinger:

Mandag-fredag: 08:30-17:00
Torsdag: 08:30-18:00
Lørdag: 10:00-15:00

Verksted/ delebutikk:

Mandag-fredag: 08:00-16:00

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag-fredag: 08:00-16:00

Åpningstider i Julen:

Lille julaften kl. 8 - 17
Julaften og nyttårsaften: Lukket
1. og 2. juledag: Lukket.
Romjulen: kl. 9 – 15

Kontakt våre ansatte

Kjedeadministrasjon

Kontaktinfo servicesenteret

Salgsavdeling

Andrei Bjørnli

Andrei Bjørnli

Teamleder servicesenter
Mobil:
Andrei.bjornli@auto8-8.no
Hege Einvik

Hege Einvik

Servicesenter
Mobil:
hege.einvik@auto8-8.no

Salgsavdeling

Terje Sildnes

Terje Sildnes

Konsernleder
Tel:
terje.sildnes@auto8-8.no
Marita Veibust Biesmans

Marita Veibust Biesmans

HR-leder
Tel:
marita.biesmans@auto8-8.no
Roar Måseide

Roar Måseide

Leder forretningsutvikling servicemarked
roar.maseide@auto8-8.no
Thomas Sildnes

Thomas Sildnes

Forretningsutvikler
Tel:
thomas.sildnes@auto8-8.no
Lars Rune Solheim

Lars Rune Solheim

Leder forretningsutvikling bruktbil
Tel:
lars.solheim@auto8-8.no
Johnny Seibt Ramstad

Johnny Seibt Ramstad

Markedsansvarlig
Tel:
johnny.ramstad@auto8-8.no

Salgsavdeling

Bjørn S. Solnør

Bjørn S. Solnør

Selger – merkeansvarlig Mazda
bjorn.solnor@auto8-8.no
Asbjørn Holvik

Asbjørn Holvik

Selger – merkeansvarlig Hyundai
asbjorn.holvik@auto8-8.no
Christian Vederhus Hoff

Christian Vederhus Hoff

Selger
christian.hoff@auto8-8.no

Verksted

FOR ALLE VERKSTED HENVENDELSER

FOR ALLE VERKSTED HENVENDELSER

Ta kontakt med vårt Servicesenter
Mobil:
service@auto8-8.no

Deler og tilbehør

Frode Rishaug

Frode Rishaug

Delesjef
Mobil:
frode.rishaug@auto8-8.no
Asgeir Vågnes

Asgeir Vågnes

Deleekspeditør
Mobil:
asgeir.vagnes@auto8-8.no

Administrasjon

Jorunn Lundanes

Jorunn Lundanes

Plassjef
jorunn.lundanes@auto8-8.no
Simen Bergersen Hansen

Simen Bergersen Hansen

Økonomiansvarlig
Mobil:
simen.hansen@auto8-8.no
Marius Heidang Olsen

Marius Heidang Olsen

Daglig leder
marius.olsen@auto8-8.no

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.