Kontakt oss

Brusdalsvegen 207
Postadr.: Brusdalsvegen 207
Postnr.: 6011 ÅLESUND
Sentralbord: 70 15 23 00 (08:00-16:00)

Hyundai Assistanse: 800 31 337
Mazda Assistanse: 800 50 006

Firmapost

post.rico@auto8-8.no

Kontakt verksted

service@auto8-8.no

Kontakt delelager

delesalg.rico@auto8-8.no

Salgsavdelinger:

Mandag-fredag: 08:30-17:00
Torsdag: 08:30-18:00
Lørdag: 10:00-15:00

Verksted/ delebutikk:

Mandag-fredag: 08:00-16:00

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag-fredag: 08:00-16:00

Åpningstider i påsken

Alle avdelinger:

Mandag-tirsdag: 08:00-17:00
Onsdag: 08:00-14:00
Påskeaften: Stengt
Skjærtorsdag, langfredag, 1. og 2. påskedag: Stengt

Kontakt våre ansatte

Kjedeadministrasjon

Salgsavdeling

Terje Sildnes

Terje Sildnes

Konsernleder
Tel:
terje.sildnes@auto8-8.no
Steinar Grip

Steinar Grip

Adm.leder
Tel:
steinar.grip@auto8-8.no
Roar Måseide

Roar Måseide

Leder forretningsutvikling servicemarked
roar.maseide@auto8-8.no
Marita Veibust Biesmans

Marita Veibust Biesmans

HR-leder
Tel:
marita.biesmans@auto8-8.no
Lars Rune Solheim

Lars Rune Solheim

Leder forretningsutvikling bruktbil
Tel:
lars.solheim@auto8-8.no
Johnny Ramstad

Johnny Ramstad

Markedsansvarlig
Tel:
johnny.ramstad@auto8-8.no
Andrei Bjørnli

Andrei Bjørnli

Teamleder servicesenter
Mobil:
Andrei.bjornli@auto8-8.no
Hege Einvik

Hege Einvik

Servicesenter
hege.einvik@auto8-8.no

Salgsavdeling

Bjørn S. Solnør

Bjørn S. Solnør

Salgssjef
bjorn.solnor@auto8-8.no
Christian Vederhus Hoff

Christian Vederhus Hoff

Selger
christian.hoff@auto8-8.no

Verksted

Marco Haupenthal

Marco Haupenthal

Serviceleder
marco.haupenthal@auto8-8.no
Tom-Harald Meek

Tom-Harald Meek

Servicerådgiver
Mobil:
tom.meek@auto8-8.no
Lillian Trulssen

Lillian Trulssen

Ettermarkedsleder
lillian.trulssen@auto8-8.no

Deler og tilbehør

Frode Rishaug

Frode Rishaug

Delesjef
Mobil:
frode.rishaug@auto8-8.no
Asgeir Vågnes

Asgeir Vågnes

Deleekspeditør
Mobil:
asgeir.vagnes@auto8-8.no

Administrasjon

Jorunn Lundanes

Jorunn Lundanes

Plassjef
Mobil:
jorunn.lundanes@auto8-8.no
Simen Bergersen Hansen

Simen Bergersen Hansen

Økonomiansvarlig
Mobil:
simen.hansen@auto8-8.no
Marius Heidang Olsen

Marius Heidang Olsen

Daglig leder
marius.olsen@auto8-8.no

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.