Kontakt oss

Lerstadveien 534
Postadr.: PB 7975 Spjelkavik
Postnr.: 6018 ÅLESUND
Sentralbord: 70 10 46 00 (08:00-16:00)

Ford Assistanse: 800 56 105
Nissan Assistanse: 66 98 39 27

Salgsavdelinger:

Mandag-fredag: 08:30-17:00
Torsdag: 08:30-18:00
Lørdag: 10:00-15:00

Verksted/ delebutikk:

Mandag-fredag: 08:00-16:30

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag-fredag: 07:00-16:30

Karosseriavdeling for alle merker:

Mandag-fredag: 08:00-16:00

Åpningstider i Julen:

Lille julaften kl. 8 - 17
Julaften og nyttårsaften: Lukket
1. og 2. juledag: Lukket.
Romjulen: kl. 9 – 15

Kontakt våre ansatte

Kjedeadministrasjon

Kontaktinfo servicesenteret

Salgsavdeling

Andrei Bjørnli

Andrei Bjørnli

Teamleder servicesenter
Mobil:
Andrei.bjornli@auto8-8.no
Hege Einvik

Hege Einvik

Servicesenter
Mobil:
hege.einvik@auto8-8.no

Salgsavdeling

Terje Sildnes

Terje Sildnes

Konsernleder
Tel:
terje.sildnes@auto8-8.no
Marita Veibust Biesmans

Marita Veibust Biesmans

HR-leder
Tel:
marita.biesmans@auto8-8.no
Roar Måseide

Roar Måseide

Leder forretningsutvikling servicemarked
roar.maseide@auto8-8.no
Thomas Sildnes

Thomas Sildnes

Forretningsutvikler
Tel:
thomas.sildnes@auto8-8.no
Lars Rune Solheim

Lars Rune Solheim

Leder forretningsutvikling bruktbil
Tel:
lars.solheim@auto8-8.no
Johnny Seibt Ramstad

Johnny Seibt Ramstad

Markedsansvarlig
Tel:
johnny.ramstad@auto8-8.no

Salgsavdeling

Nicolay Sunde

Nicolay Sunde

Selger Ford personbil
Tel:
Nicolay.sunde@auto8-8.no
Jonny Lausund

Jonny Lausund

Salgssjef Ford nyttekjøretøy
Tel:
jonny.lausund@auto8-8.no
Martin Ruud Helgesen

Martin Ruud Helgesen

Salgssjef Nissan
Tel:
martin.helgesen@auto8-8.no
Daggen Halkjelsvik

Daggen Halkjelsvik

Salgssjef bruktbil
dag.halkjelsvik@auto8-8.no
Henrik Reite Hansen

Henrik Reite Hansen

Salgssjef Ford personbil
Tel:
henrik.hansen@auto8-8.no
Nils Kolvik

Nils Kolvik

Selger Nissan
Tel:
nils.kolvik@auto8-8.no
Alexander Eikenes

Alexander Eikenes

Selger Ford nyttekjøretøy
Tel:
alexander.eikenes@auto8-8.no

Verksted

FOR ALLE VERKSTED HENVENDELSER

FOR ALLE VERKSTED HENVENDELSER

Ta kontakt med vårt Servicesenter
Mobil:
service@auto8-8.no

Deler og tilbehør

Geir Helge Nes

Geir Helge Nes

Avdelingsleder
geir.nes@auto8-8.no
Vebjørn Solevåg

Vebjørn Solevåg

Formann delelager
Mobil:
vebjorn.solevag@auto8-8.no
Arve Solevåg

Arve Solevåg

Selger delelager
Mobil:
arve.solevag@auto8-8.no

Administrasjon

Marius Heidang Olsen

Marius Heidang Olsen

Daglig leder
marius.olsen@auto8-8.no
Stefan Lausund

Stefan Lausund

Nestleder
Tel:
stefan.lausund@auto8-8.no
Agna Remø Haugen

Agna Remø Haugen

Regnskap og lønn
Mobil:
agna.haugen@auto8-8.no
Elisabeth Dyrhol Nevstad

Elisabeth Dyrhol Nevstad

Salgskoordinator
Mobil:
elisabeth.nevstad@auto8-8.no

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.