Kontakt oss

Jordbruksveien 44
Postnr.: 8041 Bodø
Sentralbord: 75 54 44 60 (8:00-16:00)
Timebestilling Servicesenteret
service@auto8-8.no
901 03 242

Mazda Assistanse: 800 50 006
Nissan Assistanse: 66 98 39 27

Salgsavdelinger:

Mandag – fredag: 08:00 – 16:00
Lørdag: 11:00 – 14:00

Verksted:

Mandag-fredag: 08:00-16:00

Delelager:

Mandag-fredag: 08:00-16:00
Telefontid: 09:00 – 15:00

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Bil og glass skade:

Mandag – fredag: 08-00 – 16:00

Åpningstider i Sommer (uke 27-33)

Alle avdelinger:

Mandag-fredag: 07:30-16:00
Lørdag: 11:00-14:00

Kontakt våre ansatte

Kjedeadministrasjon

Kontaktinfo servicesenteret

Salgsavdeling

Andrei Bjørnli

Andrei Bjørnli

Teamleder servicesenter
Mobil:
Andrei.bjornli@auto8-8.no
Hege Einvik

Hege Einvik

Servicesenter
Mobil:
hege.einvik@auto8-8.no

Salgsavdeling

Terje Sildnes

Terje Sildnes

Konsernleder
Tel:
terje.sildnes@auto8-8.no
Steinar Grip

Steinar Grip

Adm.leder
Tel:
steinar.grip@auto8-8.no
Marita Veibust Biesmans

Marita Veibust Biesmans

HR-leder
Tel:
marita.biesmans@auto8-8.no
Roar Måseide

Roar Måseide

Leder forretningsutvikling servicemarked
roar.maseide@auto8-8.no
Thomas Sildnes

Thomas Sildnes

Forretningsutvikler
Tel:
thomas.sildnes@auto8-8.no
Lars Rune Solheim

Lars Rune Solheim

Leder forretningsutvikling bruktbil
Tel:
lars.solheim@auto8-8.no
Johnny Seibt Ramstad

Johnny Seibt Ramstad

Markedsansvarlig
Tel:
johnny.ramstad@auto8-8.no

Salgsavdeling

Trond Marius Brunvær

Trond Marius Brunvær

Salgsleder Mazda
trond.brunvar@auto8-8.no
Roy-Andree Holmvåg

Roy-Andree Holmvåg

Salgsleder Nissan
roy.holmvag@auto8-8.no

Verksted

Rune Markussen

Rune Markussen

Ettermarkedsleder
rune.markussen@auto8-8.no
Bjørn-Helge Norheim

Bjørn-Helge Norheim

Avdelingsleder bilskade
bjorn.norheim@auto8-8.no
Tor-Erik Eidissen

Tor-Erik Eidissen

Servicemarkedssjef
tor.eidissen@auto8-8.no

Deler og tilbehør

Tommy Didriksen Halsan

Tommy Didriksen Halsan

Delelagersjef
tommy.halsan@auto8-8.no
Stian Mathisen

Stian Mathisen

Deleselger
stian.mathisen@auto8-8.no

Administrasjon

Kim Harry Andreassen

Kim Harry Andreassen

Daglig leder
kim.andreassen@auto8-8.no
Linda Slettan

Linda Slettan

Regnskap
linda.slettan@auto8-8.no

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.