Kontakt oss

Jordbruksveien 44
Postnr.: 8041 Bodø
Sentralbord: 75 54 44 60 (8:00-16:00)
Timebestilling Servicesenteret
service@auto8-8.no
901 03 242

Mazda Assistanse: 800 50 006
Nissan Assistanse: 66 98 39 27

Salgsavdelinger:

Mandag – fredag: 07:30 – 16:30
Lørdag: 11:00 – 14:00

Verksted:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Delelager:

Mandag-fredag: 08:00-16:00
Telefontid: 09:00 – 15:00

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Bil og glass skade:

Mandag – fredag: 08:00 – 16:00

Åpningstider i Julen

Alle avdelinger:


Lille julaften kl. 8 - 16
Julaften og nyttårsaften: Lukket
1. og 2. juledag: Lukket.
Romjulen: kl. 10 - 15

Kontakt våre ansatte

Kjedeadministrasjon

Kontaktinfo kundesenteret

Salgsavdeling

Andrei Bjørnli

Andrei Bjørnli

Teamleder kundesenter
Tel:
Mobil:
Andrei.bjornli@auto8-8.no
Hege Einvik

Hege Einvik

Kundesenter
Tel:
Mobil:
hege.einvik@auto8-8.no
Per Ståle Mittet

Per Ståle Mittet

Kundesenter
Tel:
Mobil:
per.mittet@auto8-8.no

Salgsavdeling

Terje Sildnes

Terje Sildnes

Konsernleder
Tel:
terje.sildnes@auto8-8.no
Marita Veibust Biesmans

Marita Veibust Biesmans

HR-leder
Tel:
marita.biesmans@auto8-8.no
Roar Måseide

Roar Måseide

Leder forretningsutvikling servicemarked
roar.maseide@auto8-8.no
Thomas Sildnes

Thomas Sildnes

Forretningsutvikler
Tel:
thomas.sildnes@auto8-8.no
Lars Rune Solheim

Lars Rune Solheim

Leder forretningsutvikling bruktbil
Tel:
lars.solheim@auto8-8.no
Johnny Seibt Ramstad

Johnny Seibt Ramstad

Markedssjef
Tel:
johnny.ramstad@auto8-8.no

Salgsavdeling

Trond Marius Brunvær

Trond Marius Brunvær

Salgsleder Mazda og Bruktbilansvarlig
trond.brunvar@auto8-8.no
Roy-Andree Holmvåg

Roy-Andree Holmvåg

Salgsleder Nissan
roy.holmvag@auto8-8.no

No items found.

No items found.

Administrasjon

Kim Harry Andreassen

Kim Harry Andreassen

Daglig leder
kim.andreassen@auto8-8.no
Linda Slettan

Linda Slettan

Regnskap
linda.slettan@auto8-8.no

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.