Kontakt oss

Jordbruksveien 44
Postnr.: 8041 Bodø
Sentralbord: 75 54 44 60 (8:00-16:00)

Timebestilling Kundesenter
Telefon 08808
service@auto8-8.no

Mazda Assistanse: 800 50 006
Nissan Assistanse: 66 98 39 27

Åpningstider

Salgsavdelingen:

Mandag – fredag: 07:30 – 16:30
Lørdag: 11:00 – 14:00

Verksted:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Delelager:

Mandag-fredag: 08:00-16:00
Telefontid: 09:00 – 15:00

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Bil og glass skade:

Mandag – fredag: 08:00 – 16:00

Åpningstider i Julen

Alle avdelinger:


Lille julaften: Stengt.
27.-29. desember: kl. 09 – 15
30. desember: Stengt.

Åpningstider i påskeuken

Alle avdelinger:



Mandag, tirsdag og onsdag: kl. 07:30 - 16:30

Påskeaften: Stengt.
1. og 2. påskedag: Stengt.

Generelle tider:

Mandag – fredag: 07:30 – 16:30
Lørdag: 11:00 – 14:00

Salgsavdelingen:

Mandag – fredag: 07:30 – 16:30
Lørdag: 11:00 – 14:00

Verksted:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Delelager:

Mandag-fredag: 08:00-16:00
Telefontid: 09:00 – 15:00

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Bil og glass skade:

Mandag – fredag: 08:00 – 16:00

Kontakt våre ansatte

Kjedeadministrasjon

Kontaktinfo kundesenteret

Salgsavdeling

KUNDESENTER

KUNDESENTER

Tel:
08808
Mobil:
service@auto8-8.no

Salgsavdeling

Terje Sildnes

Terje Sildnes

Konsernleder
Tel:
terje.sildnes@auto8-8.no
Thomas Sildnes

Thomas Sildnes

Forretningsutvikler
Tel:
thomas.sildnes@auto8-8.no
Lars Rune Solheim

Lars Rune Solheim

Forretningsutvikling bruktbil
Tel:
lars.solheim@auto8-8.no
Johnny Seibt Ramstad

Johnny Seibt Ramstad

Markedssjef
Tel:
johnny.ramstad@auto8-8.no
Marita Veibust Biesmans

Marita Veibust Biesmans

HR-leder
Tel:
marita.biesmans@auto8-8.no

Salgsavdeling

Trond Marius Brunvær

Trond Marius Brunvær

Salgsleder Nissan og Bruktbilansvarlig
trond.brunvar@auto8-8.no
Vegard Nicolaysen

Vegard Nicolaysen

Salgsleder Mazda, Seres & bruktbil
Tel:
vegard.nicolaysen@auto8-8.no

No items found.

No items found.

Administrasjon

Kim Harry Andreassen

Kim Harry Andreassen

Daglig leder
kim.andreassen@auto8-8.no
Linda Slettan

Linda Slettan

Regnskap
linda.slettan@auto8-8.no

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.