Kontakt oss

Rørgata 4
Postadr.: Rørgata 4
Postnr.: 6517 KRISTIANSUND
Sentralbord: 71 57 28 00 (08:00-16:00)

Ford Assistanse: 800 56 105
Nissan Assistanse: 66 98 39 27
Hyundai assistanse: 800 31 337

Salgsavdelinger:

Mandag-fredag: 08:00-17:00
Torsdag: 08:00-19:00
Lørdag: 10:00-14:00

Verksted/ delebutikk:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Åpningstider i sommer

Salgsavdelinger:

Mandag-fredag: 08:00-17:00
Lørdag: 10:00-14:00

NB: Lørdag 3. september holder vi stengt grunnet et nasjonalt arrangement.

Verksted/ delebutikk:

Mandag-fredag: 08:00-16:00

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag-fredag: 08:00-16:00

Kontakt våre ansatte

Kjedeadministrasjon

Kontaktinfo servicesenteret

Salgsavdeling

Andrei Bjørnli

Andrei Bjørnli

Teamleder servicesenter
Mobil:
Andrei.bjornli@auto8-8.no
Hege Einvik

Hege Einvik

Servicesenter
Mobil:
hege.einvik@auto8-8.no

Salgsavdeling

Terje Sildnes

Terje Sildnes

Konsernleder
Tel:
terje.sildnes@auto8-8.no
Steinar Grip

Steinar Grip

Adm.leder
Tel:
steinar.grip@auto8-8.no
Marita Veibust Biesmans

Marita Veibust Biesmans

HR-leder
Tel:
marita.biesmans@auto8-8.no
Roar Måseide

Roar Måseide

Leder forretningsutvikling servicemarked
roar.maseide@auto8-8.no
Thomas Sildnes

Thomas Sildnes

Forretningsutvikler
Tel:
thomas.sildnes@auto8-8.no
Lars Rune Solheim

Lars Rune Solheim

Leder forretningsutvikling bruktbil
Tel:
lars.solheim@auto8-8.no
Johnny Ramstad

Johnny Ramstad

Markedsansvarlig
Tel:
johnny.ramstad@auto8-8.no

Salgsavdeling

Erik Hjelseth

Erik Hjelseth

Selger Ford
Tel:
erik.hjelseth@auto8-8.no
Hans Jørgen Kjøl

Hans Jørgen Kjøl

Selger bruktbil
hans.kjol@auto8-8.no
Erik Jørgensen

Erik Jørgensen

Selger Nissan
Tel:
erik.jorgensen@auto8-8.no
Ahmed Alhanafi

Ahmed Alhanafi

Selger Hyundai
Tel:
ahmed.alhanafi@auto8-8.no

Verksted

Kjell Inge Åsheim

Kjell Inge Åsheim

Servicerådgiver
Mobil:
kjell.asheim@auto8-8.no
Eivind Larsen

Eivind Larsen

Garantiansvarlig
eivind.larsen@auto8-8.no
Harald Oppedal

Harald Oppedal

Servicerådgiver
Tel:
harald.oppedal@auto8-8.no

Deler og tilbehør

Kai Orholm

Kai Orholm

Delesjef
Mobil:
kai.orholm@auto8-8.no
Margit Irene Stav

Margit Irene Stav

Deleekspeditør
margit.stav@auto8-8.no

Administrasjon

Raymond Brandshaug

Raymond Brandshaug

Daglig leder
Tel:
raymond.brandshaug@auto8-8.no
Torill Sildnes Dyrhaug

Torill Sildnes Dyrhaug

Økonomiansvarlig
torill.dyrhaug@auto8-8.no
Linda Slettvåg Dahl

Linda Slettvåg Dahl

Sentralbord/kontor
Mobil:
linda.dahl@auto8-8.no
Torben Malme

Torben Malme

Ansvarlig for transport og kommuneanbud
torben.malme@auto8-8.no

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.