Kontakt oss

Vika 6
Postadr.: Vika 6
Postnr.: 6490 EIDE
Sentralbord: 71 29 99 99 (08:00-16:00)

Timebestilling Kundesenter
Telefon 08808
service@auto8-8.no

Ford Assistanse: 800 56 105
Nissan Assistanse: 66 98 39 27

Firmapost

post.eide@auto8-8.no

Kontakt verksted

service@auto8-8.no

Kontakt delelager

delesalg.eide@auto8-8.no

Kontakt karosseri

karosseri.eide@auto8-8.no

Salgsavdelinger:

Mandag-fredag: 08:00-17:00
Torsdag: 08:00-17:00
Lørdag: 10:00-14:00

Verksted/ delebutikk:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Verksted/ delebutikk:

Mandag-fredag: 08:00-16:30

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag-fredag: 07:00-16:30

Karosseriavdeling for alle merker:

Mandag-fredag: 08:00-16:00

Åpningstider i påskeuken


Mandag og tirsdag: Vanlige åpningstider.
Onsdag: 08:00 - 14:00
Påskeaften: Lukket
1. og 2. påskedag: Lukket.

Kontakt våre ansatte

Kjedeadministrasjon

Kontaktinfo kundesenteret

Salgsavdeling

KUNDESENTER

KUNDESENTER

Tel:
08808
Mobil:
service@auto8-8.no

Salgsavdeling

Terje Sildnes

Terje Sildnes

Konsernleder
Tel:
terje.sildnes@auto8-8.no
Thomas Sildnes

Thomas Sildnes

Forretningsutvikler
Tel:
thomas.sildnes@auto8-8.no
Marius Heidang Olsen

Marius Heidang Olsen

Forretningsutvikler
Tel:
marius.olsen@auto8-8.no
Lars Rune Solheim

Lars Rune Solheim

Forretningsutvikling bruktbil
Tel:
lars.solheim@auto8-8.no
Johnny Seibt Ramstad

Johnny Seibt Ramstad

Markedssjef
Tel:
johnny.ramstad@auto8-8.no
Marita Veibust Biesmans

Marita Veibust Biesmans

HR-leder
Tel:
marita.biesmans@auto8-8.no

Salgsavdeling

Ola Øverland

Ola Øverland

Selger
Tel:
ola.overland@auto8-8.no
Karl Jonas Sande

Karl Jonas Sande

Selger
Tel:
karl.sande@auto8-8.no

No items found.

Bilskade

Nils Petter Berdahl

Nils Petter Berdahl

Leder karosseri
Tel:
Mobil:
nils.berdahl@auto8-8.no

Deler og tilbehør

Anne Skarpnes

Anne Skarpnes

Deleselger
Tel:
anne.skarpnes@auto8-8.no
Andreas Dalheim Reitan

Andreas Dalheim Reitan

Delesalg / Kundemottak
Tel:
andreas.reitan@auto8-8.no

Administrasjon

Torill Sildnes Dyrhaug

Torill Sildnes Dyrhaug

Plassjef/økonomiansvarlig
Tel:
torill.dyrhaug@auto8-8.no
Linda Slettvåg Dahl

Linda Slettvåg Dahl

Sentralbord/kontor
Tel:
Mobil:
linda.dahl@auto8-8.no
Lilliann Sildnes Bråten

Lilliann Sildnes Bråten

Tel:
lilliann.braten@auto8-8.no
Raymond Brandshaug

Raymond Brandshaug

Daglig leder
Tel:
raymond.brandshaug@auto8-8.no

No items found.

No items found.

No items found.