Som stolt sponsor av Spjelkavik IL støtter vi barn og familier i aktivitet. For oss handler fotball i de yngste klassene om lek, glede og fellesskap – verdier vi er glade for å være med på å bygge.
Hos Auto 8-8 er vi opptatt av å ta samfunnsansvar der vi kan gjøre en forskjell. Derfor er vi stolte sponsorer av Spjelkavik Idrettslag – en klubb som samler både barn, ungdom og voksne til aktivitet, fellesskap og idrettsglede.
Denne gangen vil vi rette oppmerksomheten mot de aller minste fotballspillerne, de som akkurat har begynt å oppdage gleden ved å løpe ut på banen i fotballsko og med drakten på. Fra seks års alder fylles banene av barn som smiler, ler og prøver seg på sine første mål. For oss er dette mer enn bare idrett – det handler om å skape gode opplevelser for barn og familier, om å bidra til samhold i lokalsamfunnet, og om å legge grunnlaget for sunne og aktive liv.
Fotball i de yngste klassene handler ikke om å vinne kamper eller score flest mål, men om å oppleve glede, lek og mestring sammen. Foreldre og besteforeldre heier fra sidelinjen, lagkamerater lærer å dele og samarbeide, og alle får være en del av noe større. Det er her klubbfølelsen og idrettsgleden begynner.
Gjennom vårt samarbeid med Spjelkavik IL ønsker vi å gi tilbake til lokalmiljøet. Vi vet at det å støtte breddeidretten gir barn og unge mulighet til å oppleve trygghet, fellesskap og mestring – verdier som varer livet ut.
Auto 8-8 er stolte av å være en del av reisen – helt fra de første sparkene på ballen.
Mazda viser frem fremtiden – og den ser både vill og vakker ut! Nye Vision-X Coupé er et konsept som kombinerer 510 hestekrefter, hybridkraft og et design som får selv elbilene til å rødme.
Dagens Næringsliv har testet den nye Seres 5, og konklusjonen er klar: bilen har blitt både bedre og rimeligere – og gir nå mer bil for pengene enn noen gang.
Gled deg! Nye Nissan LEAF kommer på besøk til Auto 8-8 i desember – og du kan være blant de første som får se den helt nye generasjonen av elbil-ikonet.