Kontakt oss

Lerstadveien 534
Postadr.: PB 7975 Spjelkavik
Postnr.: 6018 ÅLESUND
Sentralbord: 70 10 46 00 (08:00-16:00)

Timebestilling Kundesenter
Telefon 08808
service@auto8-8.no

Ford Assistanse: 800 56 105
Nissan Assistanse: 66 98 39 27

Åpningstider


Salgsavdelinger:

Mandag-fredag: 08:30-17:00
Torsdag: 08:30-18:00
Lørdag: 10:00-15:00

Verksted/ delebutikk:

Mandag-fredag: 08:00-16:30

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag-fredag: 07:00-16:30

Karosseriavdeling for alle merker:

Mandag-fredag: 08:00-16:00

Salgsavdelinger:

Mandag-fredag: 08:30-17:00
Torsdag: 08:30-18:00
Lørdag: 10:00-15:00

Verksted/ delebutikk:

Mandag-fredag: 08:00-16:30

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag-fredag: 07:00-16:30

Karosseriavdeling for alle merker:

Mandag-fredag: 08:00-16:00

Åpningstider i påskeuken


Mandag, tirsdag og onsdag: 08:30-17:00

Påskeaften: Stengt.
1. og 2. påskedag: Stengt.

Verksted/ delebutikk:

Mandag, tirsdag og onsdag: 08:00-16:30
Påskeaften: Stengt.
1. og 2. påskedag: Stengt.

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag, tirsdag og onsdag: 07:00-16:30
Påskeaften: Stengt.
1. og 2. påskedag: Stengt.

Karosseriavdeling for alle merker:

Mandag, tirsdag og onsdag: 08:00-16:00
Påskeaften: Stengt.
1. og 2. påskedag: Stengt.

Åpningstider i Julen

Alle avdelinger:


Lille julaften: 10 – 15.
1. og 2. juledag: Stengt.
27.-29. desember: kl. 08 – 16
30. desember: 10 – 15.

Velkommen igjen 2. januar 2024 til vanlige åpningstider:

………

Kontakt våre ansatte

Kjedeadministrasjon

Kontaktinfo kundesenteret

Salgsavdeling

KUNDESENTER

KUNDESENTER

Tel:
08808
Mobil:
service@auto8-8.no

Salgsavdeling

Terje Sildnes

Terje Sildnes

Konsernleder
Tel:
terje.sildnes@auto8-8.no
Thomas Sildnes

Thomas Sildnes

Forretningsutvikler
Tel:
thomas.sildnes@auto8-8.no
Lars Rune Solheim

Lars Rune Solheim

Forretningsutvikling bruktbil
Tel:
lars.solheim@auto8-8.no
Johnny Seibt Ramstad

Johnny Seibt Ramstad

Markedssjef
Tel:
johnny.ramstad@auto8-8.no
Marita Veibust Biesmans

Marita Veibust Biesmans

HR-leder
Tel:
marita.biesmans@auto8-8.no

Salgsavdeling

Bjørn S. Solnør

Bjørn S. Solnør

Merkeansvarlig Nissan, Mazda og Seres
Tel:
bjorn.solnor@auto8-8.no
Henrik Reite Hansen

Henrik Reite Hansen

Merkeansvarlig Ford personbil
Tel:
henrik.hansen@auto8-8.no
Jonny Lausund

Jonny Lausund

Salgsansvarlig Ford Pro - Transit spesialist
Tel:
jonny.lausund@auto8-8.no
Bjørn Kåre Vågnes

Bjørn Kåre Vågnes

Produktansvarlig og selger Ford Pro - Transit spesialist
Tel:
bjorn.vagnes@auto8-8.no
Asbjørn Holvik

Asbjørn Holvik

Merkeansvarlig Hyundai. Selger bruktbil
Tel:
asbjorn.holvik@auto8-8.no
Nils Kolvik

Nils Kolvik

Selger Nissan, Hyundai, Mazda og Seres
Tel:
nils.kolvik@auto8-8.no
Ove Korsnes

Ove Korsnes

Selger bruktbil
Tel:
ove.korsnes@auto8-8.no
Daggen Halkjelsvik

Daggen Halkjelsvik

Bruktbilansvarlig
Tel:
dag.halkjelsvik@auto8-8.no

No items found.

No items found.

Administrasjon

Roar Måseide

Roar Måseide

Daglig leder
Tel:
roar.maseide@auto8-8.no
Stefan Lausund

Stefan Lausund

Nestleder og avdelingsleder Salg
Tel:
stefan.lausund@auto8-8.no
Agna Remø Haugen

Agna Remø Haugen

Regnskap og lønn
Tel:
Mobil:
agna.haugen@auto8-8.no
Elisabeth Dyrhol Nevstad

Elisabeth Dyrhol Nevstad

Salgskoordinator
Tel:
Mobil:
elisabeth.nevstad@auto8-8.no
Jorunn Lundanes

Jorunn Lundanes

Administrasjonsleder
Tel:
jorunn.lundanes@auto8-8.no

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.