Kontakt oss

Sandersplassen 2
Postadr.: Sandersplassen 2
Postnr.: 6800 FØRDE
Sentralbord: 57 83 09 60 (08:00-16:00)

Ford Assistanse: 800 56 105
Hyundai Assistanse: 800 31 337

Salgsavdelinger:

Mandag-fredag: 08:00-16:00
Lørdag: 10:00-14:00

Verksted/ delebutikk:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Karosseriavdeling for alle merker:

Mandag-fredag: 07:30-15:30

Åpningstider i påsken

Salgsavdelinger:

Påskeuken: 08:00-16:00
Påskeaften: 10:00-14:00
Skjærtorsdag, langfredag, 1. og 2. påskedag: Stengt

Verksted/ delebutikk:

Påskeuken: 08:00-16:00
Påskeaften: Stengt
Skjærtorsdag, langfredag, 1. og 2. påskedag: Stengt

Bil inn-/utlevering verksted:

Påskeuken: 08:00-16:00
Påskeaften: Stengt
Skjærtorsdag, langfredag, 1. og 2. påskedag: Stengt

Karosseriavdeling for alle merker:

Påskeuken: 07:30-15:30
Påskeaften: Stengt
Skjærtorsdag, langfredag, 1. og 2. påskedag: Stengt

Kontakt våre ansatte

Kjedeadministrasjon

Salgsavdeling

Terje Sildnes

Terje Sildnes

Konsernleder
Tel:
terje.sildnes@auto8-8.no
Steinar Grip

Steinar Grip

Adm.leder
Tel:
steinar.grip@auto8-8.no
Roar Måseide

Roar Måseide

Leder forretningsutvikling servicemarked
roar.maseide@auto8-8.no
Marita Veibust Biesmans

Marita Veibust Biesmans

HR-leder
Tel:
marita.biesmans@auto8-8.no
Lars Rune Solheim

Lars Rune Solheim

Leder forretningsutvikling bruktbil
Tel:
lars.solheim@auto8-8.no
Johnny Ramstad

Johnny Ramstad

Markedsansvarlig
Tel:
johnny.ramstad@auto8-8.no
Andrei Bjørnli

Andrei Bjørnli

Teamleder servicesenter
Mobil:
Andrei.bjornli@auto8-8.no
Hege Einvik

Hege Einvik

Servicesenter
hege.einvik@auto8-8.no

Salgsavdeling

Sander Solvik

Sander Solvik

Selger Hyundai
Tel:
sander.solvik@auto8-8.no
Kim Dani Eide

Kim Dani Eide

Selger Ford
Tel:
kim.eide@auto8-8.no

Verksted

Arild Åsen

Arild Åsen

Ettermarknadssjef
Tel:
arild.aasen@auto8-8.no
Sven Ove Halbrend

Sven Ove Halbrend

Servicerådgjevar/Master teknikar
Tel:
sven.halbrend@auto8-8.no

Deler og tilbehør

Bård Hjelmeset

Bård Hjelmeset

Deleselger
Tel:
bard.hjelmeset@auto8-8.no
Ole-Martin Rørvik

Ole-Martin Rørvik

Delelager - Lærling
Tel:
ole.rorvik@auto8-8.no

Bilskade

Arthur Hegrenes

Arthur Hegrenes

Avdelingsleiar karosseri
Tel:
arthur.hegrenes@auto8-8.no

Administrasjon

Anne Råheim Tveit

Anne Råheim Tveit

Daglig leiar
Tel:
anne.tveit@auto8-8.no
Marianne Buanes

Marianne Buanes

Økonomikonsulent
Tel:
marianne.buanes@auto8-8.no

No items found.

No items found.

No items found.