Kontakt oss

Sandersplassen 2
Postadr.: Sandersplassen 2
Postnr.: 6800 FØRDE
Sentralbord: 57 83 09 60 (08:00-16:00)

Ford Assistanse: 800 56 105
Hyundai Assistanse: 800 31 337

Firmapost

post.forde@auto8-8.no

Kontakt verksted

service@auto8-8.no

Kontakt delelager

ordre.forde@auto8-8.no

Kontakt karosseri

karosseri.forde@auto8-8.no

Salgsavdelinger:

Mandag-fredag: 08:00-16:00
Lørdag: 10:00-14:00

Verksted/ delebutikk:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Karosseriavdeling for alle merker:

Mandag-fredag: 07:30-15:30

Åpningstider i julen:


Lille julaften kl. 8 – 16
Julaften og nyttårsaften: Lukket.
1. og 2. juledag: Lukket.
Romjulen: kl. 8 - 16 (Florø: Lukket)

Kontakt våre ansatte

Kjedeadministrasjon

Kontaktinfo servicesenteret

Salgsavdeling

Andrei Bjørnli

Andrei Bjørnli

Teamleder servicesenter
Mobil:
Andrei.bjornli@auto8-8.no
Hege Einvik

Hege Einvik

Servicesenter
Mobil:
hege.einvik@auto8-8.no

Salgsavdeling

Terje Sildnes

Terje Sildnes

Konsernleder
Tel:
terje.sildnes@auto8-8.no
Marita Veibust Biesmans

Marita Veibust Biesmans

HR-leder
Tel:
marita.biesmans@auto8-8.no
Roar Måseide

Roar Måseide

Leder forretningsutvikling servicemarked
roar.maseide@auto8-8.no
Thomas Sildnes

Thomas Sildnes

Forretningsutvikler
Tel:
thomas.sildnes@auto8-8.no
Lars Rune Solheim

Lars Rune Solheim

Leder forretningsutvikling bruktbil
Tel:
lars.solheim@auto8-8.no
Johnny Seibt Ramstad

Johnny Seibt Ramstad

Markedsansvarlig
Tel:
johnny.ramstad@auto8-8.no

Salgsavdeling

Stig Hårklau

Stig Hårklau

Selger
Tel:
stig.harklau@auto8-8.no
Sølvi Renate Bråten

Sølvi Renate Bråten

Selger
Tel:
solvi.braten@auto8-8.no
Sander Tonheim Solsvik

Sander Tonheim Solsvik

Selger Hyundai
Tel:
sander.solsvik@auto8-8.no
Kim Dani Eide

Kim Dani Eide

Selger Ford
Tel:
kim.eide@auto8-8.no

Verksted

FOR ALLE VERKSTED HENVENDELSER

FOR ALLE VERKSTED HENVENDELSER

Ta kontakt med vårt Servicesenter
Mobil:
service@auto8-8.no

Deler og tilbehør

Bård Hjelmeset

Bård Hjelmeset

Deleselger
Tel:
bard.hjelmeset@auto8-8.no
Ole-Martin Rørvik

Ole-Martin Rørvik

Delelager - Lærling
Tel:
ole.rorvik@auto8-8.no

Bilskade

Arthur Hegrenes

Arthur Hegrenes

Avdelingsleiar karosseri
Tel:
arthur.hegrenes@auto8-8.no

Administrasjon

Anne Råheim Tveit

Anne Råheim Tveit

Daglig leiar
Tel:
Mobil:

No items found.

No items found.

No items found.