Kontakt oss

Leirvåggata 29
Postnr.: 6900 FLORØ
Postadr.: Pb 2023, 6808 Førde
Sentralbord: 57 75 29 30 (08:00-16:00)

Ford Assistanse: 800 56 105
Nissan Assistanse: 815 21 310

Salgsavdelinger:

Mandag-fredag: 08:00-16:00
Lørdag: Stengt

Verksted/ delebutikk:

Mandag-fredag: 08:00-16:00

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag-fredag: 08:00-16:00

Åpningstider i påsken

Salgsavdelinger:

Påskeuken: 08:00-16:00
Påskeaften: 10:00-14:00
Skjærtorsdag, langfredag, 1. og 2. påskedag: Stengt

Verksted/ delebutikk:

Påskeuken: 08:00-16:00
Påskeaften: Stengt
Skjærtorsdag, langfredag, 1. og 2. påskedag: Stengt

Bil inn-/utlevering verksted:

Påskeuken: 08:00-16:00
Påskeaften: Stengt
Skjærtorsdag, langfredag, 1. og 2. påskedag: Stengt

Karosseriavdeling for alle merker:

Påskeuken: 07:30-15:30
Påskeaften: Stengt
Skjærtorsdag, langfredag, 1. og 2. påskedag: Stengt

Kontakt våre ansatte

Kjedeadministrasjon

Kontaktinfo servicesenteret

Salgsavdeling

Andrei Bjørnli

Andrei Bjørnli

Teamleder servicesenter
Mobil:
Andrei.bjornli@auto8-8.no
Hege Einvik

Hege Einvik

Servicesenter
Mobil:
hege.einvik@auto8-8.no

Salgsavdeling

Terje Sildnes

Terje Sildnes

Konsernleder
Tel:
terje.sildnes@auto8-8.no
Steinar Grip

Steinar Grip

Adm.leder
Tel:
steinar.grip@auto8-8.no
Marita Veibust Biesmans

Marita Veibust Biesmans

HR-leder
Tel:
marita.biesmans@auto8-8.no
Roar Måseide

Roar Måseide

Leder forretningsutvikling servicemarked
roar.maseide@auto8-8.no
Thomas Sildnes

Thomas Sildnes

Forretningsutvikler
Tel:
thomas.sildnes@auto8-8.no
Lars Rune Solheim

Lars Rune Solheim

Leder forretningsutvikling bruktbil
Tel:
lars.solheim@auto8-8.no
Johnny Ramstad

Johnny Ramstad

Markedsansvarlig
Tel:
johnny.ramstad@auto8-8.no

Salgsavdeling

Hans Erik Nødset

Hans Erik Nødset

Salgssjef
Tel:
hans.nodset@auto8-8.no

Verksted

Inge Jeppesen

Inge Jeppesen

Master teknikar
Tel:
Mobil:

Bilglass

Nickolai Willis

Nickolai Willis

Plassjef
Tel:
Nickolai.willis@auto8-8.no

Administrasjon

Anne Råheim Tveit

Anne Råheim Tveit

Dagleg leiar
Tel:
anne.tveit@auto8-8.no

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.