Kontakt oss

Leirvåggata 29
Postnr.: 6900 FLORØ
Postadr.: Pb 2023, 6808 Førde
Sentralbord: 57 75 29 30 (08:00-16:00)

Timebestilling Kundesenter
Telefon 08808
service@auto8-8.no

Ford Assistanse: 800 56 105

Salgsavdelinger:

Mandag-fredag: 08:00-16:00
Lørdag: Stengt

Verksted/ delebutikk:

Mandag-fredag: 08:00-16:00

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag-fredag: 08:00-16:00

Åpningstider i julen:


Me held stengt frå og med 23. desember til og med 1. januar.
Ønskjer alle kundane og sambanda våre ein god og fredfull Jul!

Velkommen igjen 2. januar 2024

Kontakt våre ansatte

Kjedeadministrasjon

Kontaktinfo kundesenteret

Salgsavdeling

KUNDESENTER

KUNDESENTER

Tel:
08808
Mobil:
service@auto8-8.no

Salgsavdeling

Terje Sildnes

Terje Sildnes

Konsernleder
Tel:
terje.sildnes@auto8-8.no
Thomas Sildnes

Thomas Sildnes

Forretningsutvikler
Tel:
thomas.sildnes@auto8-8.no
Lars Rune Solheim

Lars Rune Solheim

Forretningsutvikling bruktbil
Tel:
lars.solheim@auto8-8.no
Johnny Seibt Ramstad

Johnny Seibt Ramstad

Markedssjef
Tel:
johnny.ramstad@auto8-8.no
Marita Veibust Biesmans

Marita Veibust Biesmans

HR-leder
Tel:
marita.biesmans@auto8-8.no

Salgsavdeling

Nickolai Willis

Nickolai Willis

Kundemottakar | Avd. leiar Florø
Tel:
08808
nickolai.willis@auto8-8.no

No items found.

No items found.

Administrasjon

Hans Erik Nødset

Hans Erik Nødset

Daglig leder
Tel:
hans.nodset@auto8-8.no

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.