Kontakt oss

Salgsavdeling:
Enenvegen 1a, 6416 Molde

Serviceavdeling:
Årøhaugen 8, 6422 Molde

Sentralbord: 71 20 34 00 (08:00-16:00)

Timebestilling Kundesenter
Telefon 08808
service@auto8-8.no

Hyundai Assistanse: 800 31 337
Renault Assistanse: 800 10 061

Riis bilglass

Fannestandsvegen 146
6419 Molde
E-post: bilpleie.arobil@auto8-8.no
Tlf: 982 81 767

Salgsavdelinger:

Mandag-fredag: 08:30-16:30
Lørdag: 10:00-14:00

Verksted/ delebutikk:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Åpningstider i julen


Lille julaften kl. 8:30 - 16:30
Julaften og nyttårsaften: Lukket
1. og 2. juledag: Lukket.
Romjulen: kl. 9 - 15 (Bilpleieavdelingen: Lukket.)

std. åpningstider:

Salgsavdelinger:

Mandag-fredag: 08:30-16:30
Lørdag: 10:00-14:00

Verksted/ delebutikk:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Bil inn-/utlevering verksted:

Mandag-fredag: 07:30-16:30

Kontakt våre ansatte

Kjedeadministrasjon

Kontaktinfo kundesenteret

Salgsavdeling

KUNDESENTER

KUNDESENTER

Tel:
08808
Mobil:
service@auto8-8.no

Salgsavdeling

Terje Sildnes

Terje Sildnes

Konsernleder
Tel:
terje.sildnes@auto8-8.no
Thomas Sildnes

Thomas Sildnes

Forretningsutvikler
Tel:
thomas.sildnes@auto8-8.no
Lars Rune Solheim

Lars Rune Solheim

Forretningsutvikling bruktbil
Tel:
lars.solheim@auto8-8.no
Johnny Seibt Ramstad

Johnny Seibt Ramstad

Markedssjef
Tel:
johnny.ramstad@auto8-8.no
Marita Veibust Biesmans

Marita Veibust Biesmans

HR-leder
Tel:
marita.biesmans@auto8-8.no

Salgsavdeling

Espen Harstad

Espen Harstad

Selger Hyundai
Tel:
espen.harstad@auto8-8.no
Marius Gjøvik

Marius Gjøvik

Selger Hyundai
Tel:
marius.gjovik@auto8-8.no
Eskil Mogstad

Eskil Mogstad

Selger Ford personbil
Tel:
eskil.mogstad@auto8-8.no
Bastian Linnestad

Bastian Linnestad

Selger Ford nyttekjøretøy
Tel:
bastian.linnestad@auto8-8.no
Gill-Anita Stub Sandblåst

Gill-Anita Stub Sandblåst

Salgssekretær
Tel:
Mobil:
gill-anita.sandblast@auto8-8.no

No items found.

Bilpleie/bilglass

Vegard Holte Opstad

Vegard Holte Opstad

Avdelingsleder
Tel:
vegard.opstad@auto8-8.no

No items found.

Administrasjon

Mariann Pinczesi

Mariann Pinczesi

Daglig leder
Tel:
mariann.pinczesi@auto8-8.no
Heidi Grøseth Ørsahl

Heidi Grøseth Ørsahl

Regnskapssjef
Mobil:
heidi.orsahl@auto8-8.no

No items found.

No items found.

No items found.